• Zamówione przed godziną 17:00, wysłane tego samego dnia. Czas dostawy 2-4 dni
  • Darmowa dostawa od 378 zł *
  • Więcej niż 3177 artykułów dostępnych w magazynie
  • Starannie zapakowane artykuły
Zostań klientem biznesowym?

Możesz się zarejestrować, tworząc konto

Zarejestruj się

Zabezpieczenie przyczepy blokadą antykradzieżową lub nakładką na koła

Zdecydowanie zaleca się, aby każdy właściciel przyczepy zaopatrzył się w blokadę antykradzieżową lub szczękę koła. Zwiastun jest rzeczywiście popularnym celem złodziei. Aby zapobiec kradzieży, bezpiecznie zamknij przyczepę. Ponadto ubezpieczenie uzależnia ochronę naczepy od spełnienia określonych wymagań. Aby móc wykupić ubezpieczenie naczepy, często wymagane jest nabycie zatwierdzonego przez SCM zamka antykradzieżowego.

Więcej ..

Nie trzeba dodawać, że nasza oferta zamków antykradzieżowych będzie szczególnie odpowiednia do przyczepy motocyklowej, przyczepy bagażowej lub przyczepy kempingowej.

ZATWIERDZONE ŁAŃCUCHY ANTYKRADZIEŻOWE - SCM

Łańcuchy antykradzieżowe z naszej oferty to zamki zatwierdzone przez SCM, przeznaczone w szczególności do zabezpieczenia przyczepy, przyczepy kempingowej, przyczepy podłodziowej i łodzi. Nasze łańcuchy antykradzieżowe są wyposażone w osłonę ochronną, która zapobiega uszkodzeniom. Łańcuszki dostępne są w rozmiarach 130 cm i 200 cm.

NIEHOMOLOGOWANE ZAMKI ZACZEPOWE I BLOKADA DYSZLA

Do każdego typu przyczepy nasz asortyment składa się w szczególności z szerokiego asortymentu zamków sprzęgu oraz zamków dyszla, które nie posiadają homologacji. Ostrzeżenie. Jeśli chcesz ubezpieczyć swoją naczepę przed kradzieżą, firma ubezpieczeniowa w wielu przypadkach będzie wymagać, aby Twoja naczepa była wyposażona w zamek zatwierdzony przez SCM. Atest SCM dla zamka sprzęgającego gwarantuje, że zamek przeszedł skuteczne, dokładne i liczne testy, aby zapobiec kradzieży Twojej naczepy. Zamek zatwierdzony przez SCM jest często wymagany przez firmy ubezpieczeniowe

Nasza oferta atestowanych zamków obejmuje:

  • Blokady dyszla
  • Zamek królewski
  • Blokada wahacza
  • Zamek zabezpieczający
  • Zestaw instalacyjny
  • Blokada sprzęgła

LUŹNE ZAMKI

Jeśli nie korzystasz z przyczepy i nie jest ona podłączona do Twojego pojazdu, istnieje kilka systemów zabezpieczających ją przed kradzieżą. Należą do nich słupek parkingowy, blokada tarczy, kłódka, kulka antykradzieżowa i nakrętki zabezpieczające.

INNE ZAMKI

Możesz zapobiec włamaniu do swojej przyczepy, używając blokady kontenera zatwierdzonej przez SCM. Dodatkowo możesz zabezpieczyć swój pojazd blokadą na hak holowniczy.

BUTY NA KOŁA JAKO DODATKOWE BEZPIECZEŃSTWO

Czasami firma ubezpieczeniowa może wymagać ubezpieczenia łączonego dla Twojej przyczepy. Jedyne zastosowanie blokady dyszla lub blokady sprzęgu jest wtedy niewystarczające. Blok koła może być wtedy użyty jako dodatkowe zabezpieczenie. Podkładki pod koła zapobiegają przesuwaniu się przyczepy.