• Zamówione przed godziną 17:00, wysłane tego samego dnia. Czas dostawy 2-4 dni
  • Darmowa dostawa od 340 zł *
  • Więcej niż 3164 artykułów dostępnych w magazynie
  • Starannie zapakowane artykuły
Zostań klientem biznesowym?

Możesz się zarejestrować, tworząc konto

Zarejestruj się

Opony i koła do przyczep

Bardzo ważne jest, aby Twoja przyczepa była wyposażona w dobre opony. W TrailerPlus mamy szeroką gamę opon i akcesoriów do opon do Twojej przyczepy. Opony te mogą być również używane w przyczepie kempingowej, przyczepie namiotowej lub przyczepie bagażowej. Musisz dokładnie sprawdzić rozmiar opony i sprawdzić, czy potrzebujesz kompletnego koła, czy tylko felgi aluminiowej, dętki lub opony.

Więcej ..

OPONY DO PRZYCZEP

Oferujemy różne rozmiary opon do przyczep:

Przed zakupem opony do przyczepy należy najpierw sprawdzić liczbę cali opony. Rozmiar znajduje się z boku opony. Jeśli na Twojej oponie jest napisany następujący opis 175 / 70 R 14 82T, oznacza to, że opona ma 14 cali. Rozmiar opony znajduje się zatem na czwartym miejscu w wierszu danych. Z każdą oponą ten rozmiar jest inny.

Oczywiście opony mogą służyć również jako koło zapasowe.

OPONA CZY KOMORA POWIETRZNA

Masz wadliwą oponę lub wadliwą dętkę? Możesz również zamówić oponę lub dętkę do swojej przyczepy osobno w TrailerPlus. Oferujemy różne marki opon, takie jak Kings Tire i GT-Radial.

WOLNY RUCH

W naszej ofercie posiadamy również opony wolnobieżne. Opony te są używane na przykład do taczki i gokarta. Opony wolnobieżne są dostępne w różnych rozmiarach.

AKCESORIA KOŁA PRZYCZEPY

Dzięki akcesoriom uzupełnisz koła do swojej przyczepy. Zaciśnięta felga lub nowe śruby do kół, a koło przyczepy jest jak nowe. Dodatkowo posiadamy akcesoria do opon do Twojej przyczepy, takie jak kliny pod koła czy klocki jezdne.

KUP OPONY DO PRZYCZEP

W TrailerPlus masz szeroki wybór opon do przyczep i doskonałą obsługę klienta. Dlatego już dziś kup nowe koła do przyczepy.