• Zamówione przed godziną 17:00, wysłane tego samego dnia. Czas dostawy 2-4 dni
  • Darmowa dostawa od 340 zł *
  • Więcej niż 3164 artykułów dostępnych w magazynie
  • Starannie zapakowane artykuły
Zostań klientem biznesowym?

Możesz się zarejestrować, tworząc konto

Zarejestruj się

Osie do przyczep i części do osi

Nasza oferta osi do przyczep obejmuje różne modele i marki. Następnie dokonaj wyboru na podstawie masy brutto, ładowności i rozmiaru przyczepy. Posiadamy również szeroką gamę akcesoriów do różnych osi, takich jak amortyzatory, kołpaki, uszczelki i łożyska. Z reguły osie i akcesoria nadają się również do przyczepy motocyklowej, przyczepy kempingowej i furgonetki.

Więcej ..

NIEHAMOWANA OŚ PRZYCZEPY

Wszystkie nasze niehamowane osie do przyczep są zawieszone skrętnie i dostępne w następujących klasach masy ładowności:

Przy zamawianiu niehamowanej osi przyczepy należy wziąć pod uwagę rozstaw osi montażowej (EAB) i rozstaw piasty. Ich wymiary podane są w milimetrach na kartach produktów.

HAMULCOWANA OŚ PRZYCZEPY

W wielu krajach europejskich maksymalna ładowność hamowana przyczepy z osią hamowaną jest znacznie większa niż przyczepy z osią niehamowaną. Nasza oferta przyczep niehamowanych obejmuje klasy wagowe o następujących ładownościach:

CZĘŚCI ZAMIENNE DO OSI

Niestety może się zdarzyć, że zgubisz niektóre części osi lub że się zepsują. Oczywiście posiadamy duży wybór części zamiennych do osi.

NAKRĘTKI KOŁNIERZOWE

Ważna właściwość nakrętek kołnierzowych: w żadnym wypadku nie mogą być ponownie użyte po poluzowaniu! Efekt mocowania nakrętki kołnierzowej staje się wtedy mniejszy.

USZCZELKI

Aby nasmarować oś olejem, a także chronić ją przed brudem, dobrze jest sprawdzić uszczelki. W naszym asortymencie oferujemy marki Alko, Knott, Peitz i SKB.

NAMIAR

Łożyska ulegają zużyciu, co może powodować piskliwy dźwięk i ciężkie kręcenie się kół. TrailerPlus oferuje luźne łożyska stożkowe i zespoły łożyskowe .

AMORTYZATORY

Amortyzatory są zwykle używane do poprawy obsługi przyczepy. Ponieważ amortyzator należy do ruchomej części przyczepy, również podlega zużyciu i wymaga wymiany na czas.

KOŁPAKI PIASTY

Kołpak piasty chroni łożyska przed wilgocią i brudem. Nasza oferta kołpaków obejmuje markę Knott.

AKCESORIA

Aby zmienić odległość środka mocowania (EAB), płyt można użyć środków pomocniczych. Te metalowe płyty są montowane między osią a konstrukcją przyczepy.