Czas wysyłki i dostawy

Jaki jest czas dostawy?

Czas dostawy dla każdego artykułu jest podany na stronie produktu. TrailerPlus zazwyczaj wysyła produkty w ciągu 1-7 dni roboczych. Zamówienia złożone przed godz. w dni robocze zostaną zapakowane i przekazane kurierowi tego samego dnia. Jeśli produkty mają dłuższy czas dostawy, skorygowany czas dostawy zostanie podany na stronie produktu.

 

Jakie są koszty wysyłki?

Ogólnie rzecz biorąc, wysyłka Twojego zamówienia powyżej wartości zamówienia 378 zł jest bezpłatna. Jednak w niektórych przypadkach nie możemy tego zaoferować. Koszty wysyłki zamówienia będą wtedy zależeć od wagi i rozmiaru zamówionych przedmiotów. Te produkty są dostarczane na paletach, co oznacza, że ​​nie możemy zaoferować bezpłatnej wysyłki. Koszty wysyłki są automatycznie wyświetlane i aktualizowane w koszyku przed złożeniem zamówienia.

Nie możemy bezpłatnie dostarczyć następujących produktów:

  • osie
  • błotniki i chlapacze
  • Znaki drogowe
     


Która firma kurierska dostarcza moje zamówienie?

Paczki TrailerPlus dostarczane są przez firmę DPD. Gdy tylko zamówienie zostanie należycie odebrane przez dostawcę, otrzymasz e-mailem kod śledzenia, za pomocą którego możesz śledzić swoje zamówienie.

 

Czy TrailerPlus dostarcza również do innych krajów?

TrailerPlus dostarcza na terenie całej Europy. Koszty wysyłki różnią się w zależności od kraju, są one również widoczne podczas składania zamówienia.