O nas


Kim jest TrailerPlus

TrailerPlus to doskonały sklep internetowy z częściami do przyczep i przyczep do łodzi. Nasz stan magazynowy pozwala na dostarczenie prawie 2441 różnych jakościowo artykułów. Zapewniamy krótkie linie, najlepsze marki i nienaganną obsługę. Każde wyzwanie staramy się rozwiązać z powagą i realizmem
Od 2004

Naszą firmę handlową stworzyliśmy w 2004 roku. Od tego czasu TrailerPlus stał się największym sklepem internetowym z częściami do przyczep i przyczep do łodzi, w którym wszystkie artykuły są dostępne od ręki. W 2010 roku TrailerPlus przeniósł się do Zuidwolde, Nijverheidsweg 11 (Holandia).

Jesteśmy firmą internetową oferującą wysokiej jakości części, często renomowanych marek. Produkujemy niektóre dostarczane przez nas części przyczep do łodzi. Gwarantujemy Ci również transakcję, jakiej masz prawo oczekiwać od specjalisty, czyli przejrzyste karty produktów i szybką wysyłkę, a wszystko to w odpowiedniej cenie. Ponadto nasz sklep internetowy jest przyjazny dla użytkownika i wyposażony w bezpieczne połączenie SSL dla bezpiecznych płatności.

Dzięki naszemu dużemu asortymentowi, wielkości naszych zapasów i naszym krótkim liniom możemy dostarczać do Ciebie szybko. Jeśli złożymy zamówienie przed godziną 15.00. zostanie dostarczony w ciągu dwóch (roboczych) dni. Jeśli zamówiłeś niewłaściwą część lub okaże się ona zbędna, nie wahaj się i odeślij ją do nas.

Nasz dział obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:30, aby odpowiedzieć na wszelkie dodatkowe pytania.