• Zamówione przed godziną 17:00, wysłane tego samego dnia. Czas dostawy 2-4 dni
  • Darmowa dostawa od 378 zł *
  • Więcej niż 3177 artykułów dostępnych w magazynie
  • Starannie zapakowane artykuły
Zostań klientem biznesowym?

Możesz się zarejestrować, tworząc konto

Zarejestruj się

sprzęt do przyczepy

Nasza oferta osprzętu do przyczep jest bardzo obszerna. Składa się z gazowych rozpórek ciśnieniowych, haczyków i oczek, uchwytów, zatyczek, zawiasów i zamknięć zaciskowych. Te akcesoria pozwalają w pełni wyposażyć przyczepę w celu optymalnego użytkowania i optymalnego bezpieczeństwa.

Więcej ..

BUTLA Z GAZEM CIŚNIENIOWYM DO MASKI NACZEPY

Otwieranie i zamykanie maski przyczepy może być wspomagane przez gazowe rozpórki ciśnieniowe . Kupując i montując sprężynę gazową należy wziąć pod uwagę różne czynniki. : na przykład ciężar osłony, ale także siła rozciągania sprężyny gazowej. Aby móc kupić odpowiednią sprężynę gazową do swojej przyczepy, musisz trochę policzyć.

OKUCIA DO MASKÓW PRZYCZEP

Aby wykorzystać i zabezpieczyć ładunek Twojej przyczepy, przyczepa wyposażona jest w okucia do maski.

UCHWYTY I CZAPKI

Uchwyty to praktyczne akcesoria ułatwiające obsługę przyczepki. W naszej ofercie znajdują się różne wersje uchwytów i zaślepek , pasujące do różnych przyczep.

ZAWIASY I AKCESORIA DO ZAWIAS

Maska i boki przyczepy mocowane są za pomocą zawiasów i wsporników zawiasów. Intensywne użytkowanie może prowadzić do częściowego zużycia. Z powodu uszkodzenia część może nawet zaginąć. Nasza oferta obejmuje zawiasy w komplecie ze wspornikiem zawiasu lub kciukiem do wspawania , ale każdą część można również zamówić osobno.

ZACISKI, ZAMKNIĘCIA NACIĄGANE I AKCESORIA

Boki i maski przyczepy muszą być zabezpieczone. Możesz więc mieć pewność, że nie otworzy się podczas transportu, a ładunek nie zginie. Zabezpieczenie można wykonać za pomocą jednego lub więcej:

  • Zapięcie na sznurek
  • Pociągnij zamknięcie
  • Zamknięcie obrotowe
  • Akcesoria

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ O NASZYM SPRZĘCIE?

Chcesz wiedzieć, jaki sprzęt pasuje do Twojej przyczepy? A może szukasz konkretnej części? Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem